YALIHÜYÜK KAYMAKAMI OLARAK GÖREV YAPAN MÜLKİ İDARE AMİRLERİ
ADI SOYADI Gör.Baş. Tarihi Gör. Ayrılış Tarihi

  • Engin DURMAZ 12.08.1991 Eylül 1993
  • M.Bülent MİSKİOĞLU 10.08.1994 19.09.1994
  • Zeki KAYA 1994 1995
  • Halil CANAVAR 1995 1997
  • Sami PINARAKAR 10.09.1997 06.10.2000
  • Tuğrul DURKAYA 14.03.2001 21.09.2001
  • Cenk Hakan KARADUMAN 15.10.2001 25.04.2002
  • Yusuf CIBIR 07.04.2003 05.10.2003
  • Şeref AYDIN 30.11.2004 24.04.2005
  • Olgun ÖNER 08.09.2005 13.10.2005
  • Ercan TURAN 14.10.2005 15.11.2005
  • Abdullah ŞEN 10.07.2006 08.10.2006
  • Zafer ÖZ 12.11.2006 16.03.2007
  • Abdullah Abid ÖZTOPRAK 18.03.2007 09.08.2009
  • Tamer KILIÇ 15.12.2009 05.04.2010
  • Muharrem ELİGÜL 05.04.2010 31.07.2010
  • Yusuf SELÇUK 01.08.2010 24.08.2010
  • Şahin KAZANCI 25.08.2010 31.10.2010
  • Yusuf SELÇUK 01.11.2010 07.01.2011
  • Yusuf ÖZDEMİR 08.01.2011 01.02.2011
  • Muharrem ELİGÜL (As.Dön.) 01.02.2011 17.08.2012
  • Onur KÖKÇÜ 29.08.2012 22.09.2014
  • Ali POLAT 25.09.2014 -08.12.2016
  • Yakup Güven 17.12.2016 ( Halen  görevine devam ediyor)